DAMA DMBOK Data Modelling And Design Specialist
- Examen Upgrade: € 370,00 excl. BTW
-
1 dag
-
Max 16 deelnemers
- In-company/Offerte aanvragen
Deze DAMA DMBOK Data Management Specialist training behandelt alle vereiste disciplines die vereist zijn voor het Data Modelling Specialist examen volgens de internationale standaard, DAMA Body of Knowledge (DMBOK2). En richt zich op professionals die geïnteresseerd zijn in het ontwikkelen van professionaliteit op het gebied van Data Management met een specialisatie in Data Modelling en Design.
De training biedt een uitstekende basis van de verschillende informatiedisciplines binnen het volledige spectrum van Data Modelling en Data Management. En laat je kennismaken met de verschillende niveaus van de professionele certificering van de DAMA Certified Data Modelling And Design Professional (CDMP). De training verkent verschillende methoden voor datamodellering. En helpt je begrijpen hoe je geschikte statistische analyses en ontwerpen voor praktische datascenario’s en -problemen selecteert, implementeert en interpreteert. Daarnaast worden verschillende aspecten van datamodellering onderzocht. Waaronder datamodellen, data-implementatie, design quality management, data designs, modelling styles en de levenscyclus van systeemontwikkeling.
Deze DAMA DMBOK training is geschikt voor o.a.:
Na deze training beschik je over de volgende kennis en vaardigheden:
Daarnaast bereidt deze training je optimaal voor op het DAMA Certified Data Modelling And Design Professional (CDMP) examen.
Twijfel je of jouw kennis/ervaring voldoende is om deel te nemen aan de training? Neem dan contact met ons op voor advies of bel 020 – 820 83 62.
Deze training wordt gegeven in het Nederlands en Engels.
Je ontvangt digitaal lesmateriaal. De lestijden zijn van 9.00 tot 16.30.
Deze cursus bereidt je voor op het specialistische DAMA DMBOK certificeringsexamen:
DAMA Certified Data Modelling And Design Professional (CDMP).
Dit examen is niet inbegrepen bij de training. Wanneer je inschrijft voor deze training kan je een examenvoucher voor de training erbij boeken.
Aanvullende certificeringsvereisten:
CDMP Practitioner: Slagingspercentage van 70% voor het Data Management Fundamentals examen & 70% slagingspercentage voor 2 gespecialiseerde examens en tussen de 2 en 10 jaar ervaring in de sector.
CDMP Master: Slagingspercentage van 80% voor het Data Management Fundamentals examen en 80% slagingspercentage voor 2 gespecialiseerde examens en meer dan 10 jaar ervaring in de sector.
Wij zijn blij met jou als loyale cursist. Daarom ontvang je op al onze trainingen automatisch 5% loyaliteitskorting op je factuur, wanneer je inschrijft voor een volgende training. Bekijk ook onze andere DAMA DMBOK
Kosten per deelnemer: € 0,00 excl. BTW
Examen Upgrade: € 370,00 excl. BTW
Max. deelnemers: 16
De genoemde cursustarieven zijn per persoon, exclusief 21% BTW (Btw-nummer wordt vermeld op de factuur), inclusief alle actuele lesmaterialen, een naslagwerk (Pdf) en een certificaat van deelname. Er zijn dus geen bijkomende kosten achteraf.
Als je je aanmeldt met een groep van vijf of meer personen voor een cursus op je bedrijfslocatie (in-company), dan kunnen wij een aantrekkelijk groepstarief aanbieden. Voor informatie over onze groepstarieven kun je telefonisch via 020 – 820 83 62 contact opnemen of gebruik ons contactformulier.
Werkgevers
Als werkgever kun je de volledige opleidingskosten voor werknemers aftrekken als bedrijfskosten. Dit geldt voor de opleiding zelf, maar ook voor andere kosten als boeken, inschrijfgeld, administratiekosten, het certificaat of extra begeleiding. Bij SignOn zijn al deze kosten al bij de prijs inbegrepen.
Heb je vragen of wil je meer informatie? Neem dan vrijblijvend contact op via info@signon.nl of bel ons op 020 – 820 83 62.
Kies de lesmethode die het best bij je past. Deze training kun je op de volgende manieren volgen:
Meldingen