PowerPivot voor Excel Training – Basis
- Per deelnemer: € 425,00 excl. BTW
-
1 dag
-
Max 10 deelnemers
- In-company/Offerte aanvragen
In deze 1-daagse PowerPivot training voor Excel raak je vertrouwd met PowerPivot. Ben je veel tijd kwijt met terugkerende maandelijkse of wekelijkse rapportages in Excel? Met rapporten waarbij met veel knip- en plakwerk uit verschillende bronnen gegevens verzameld worden? Dan is PowerPivot waarschijnlijk de oplossing waar je op zit te wachten. Met deze krachtige Excel-tool kun je rapportages bouwen die je daarna letterlijk met een druk op de knop kunt updaten. Niet voor niets wordt PowerPivot ook wel ‘The best thing that happend to Excel in 20 years’ genoemd.
Geschikt voor Analisten, Financieel specialisten, Power Users, Eindgebruikers, IT-professionals die de geavanceerde en vele mogelijkheden van Microsoft PowerPivot willen benutten.
Twijfel je of je kennis/ervaring voldoende is om deel te nemen aan de training? Doe dan hier de kennistest om jouw startniveau te bepalen. Heb je vragen of liever persoonlijk advies? Neem dan contact met ons op of bel 020 – 820 83 62.
De standaard taal tijdens de cursus is Nederlands. In-company maatwerktrainingen worden ook in andere talen gegeven. De software kan Nederlands- of Engelstalig zijn.
Iedere cursist ontvangt digitaal lesmateriaal.
Na het volgen van deze training ontvang je een certificaat.
Wil je na deze PowerPivot cursus een vervolgtraining volgen? Kijk dan eens naar de training: PowerPivot voor Excel +DAX gevorderd, Power BI Basis of Programmeren in Excel met VBA. Wij zijn blij met jou als loyale cursist. Daarom ontvang je op al onze trainingen automatisch 5% loyaliteitskorting op je factuur, wanneer je inschrijft voor een volgende training.
Heb je na het volgen van deze training nog vragen? Neem dan contact op via support@signon.nl. Je ontvangt bijna direct antwoord met extra uitleg; telefonisch of per e-mail van je PowerPivot trainer. Deze unieke nazorgservice is uitsluitend voor deelnemers van onze trainingen.
In de training Power Pivot voor Excel komen de volgende onderwerpen aan bod:
Berekeningen maken met DAX-functies zoals:
Kosten per deelnemer: € 425,00 excl. BTW
Max. deelnemers: 10
Geen bijkomende kosten
De genoemde cursustarieven zijn per persoon, exclusief 21% BTW ( BTW nummer wordt vermeld op de factuur), inclusief alle actuele lesmaterialen, een naslagwerk (Pdf) en een certificaat van deelname. Er zijn dus geen bijkomende kosten achteraf.
Werkgevers
Als werkgever kun je de volledige opleidingskosten voor werknemers aftrekken als bedrijfskosten. Dit geldt voor de opleiding zelf, maar ook voor andere kosten als boeken, inschrijfgeld, administratiekosten, het certificaat of extra begeleiding. Bij SignOn hoef je je daar echter geen zorgen over te maken: al deze kosten zitten al bij onze prijs inbegrepen.
Wil je meer weten? Kijk op de website van de Belastingdienst.
Kies de lesmethode die het best bij je past. Deze training kun je op de volgende manieren volgen:
Er zijn nog geen ervaringen.
Meldingen